Zapraszamy na wyjątkowy charytatywny koncert na rzecz Dzieci z Domów Dziecka, który odbędzie się 18  grudnia 2009 r. o godzinie 17.00 w Teatrze Zdrojowym im. Mieczysławy Ćwiklińskiej w Polanicy Zdroju przy ul. Parkowej 2.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Zdrowia Jakub Szulc i Monika Wielichowska Poseł na Sejm RP.

Będzie to wydarzenie wyjątkowe! Zarząd Powiatu Kłodzkiego w składzie: starosta kłodzki Krzysztof Baldy, wicestarosta Marek Bogdał, etatowy członek zarządu Maciej Awiżeń – zaśpiewają i zagrają najbardziej znane i lubiane kolędy oraz pastorałki.
Będzie, to wspólne kolędowanie z dziećmi, ale przede wszystkim dla dzieci z Domów Dziecka. Koncert uświetni występ Kameralnego Nauczycielskiego Chóru z Bystrzycy Kłodzkiej „Chór z Gór”.
Zaproszenie kierujemy do wszystkich firm, instytucji, polityków, mediów oraz mieszkańców naszego powiatu. Liczymy, że i Państwo wezmą udział w tym przedsięwzięciu. Chcemy, by wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem wprowadziło Nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. A z małymi mieszkańcami Domów Dziecka pragniemy w ten sposób podzielić się odrobiną ciepła i radości.
Przy tej okazji zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału również w kweście organizowanej podczas koncertu. Dziesięciu najhojniejszych ofiarodawców będzie miało wówczas możliwość przekazania na scenie symbolicznego czeku na rzecz dzieci.
Wtedy też będą Państwo mogli kupić m.in.: kartki bożonarodzeniowe, ozdoby choinkowe wykonane przez dzieci. Dochód z całej zbiórki będzie przekazany dzieciom.
 Naszą inicjatywę w formie pieniężnej lub rzeczowej mogą Państwo wspierać już teraz!
Wpłaty przyjmujemy na konto nr 96 1090 2327 0000 0001 0426 7556
z dopiskiem  „Koncert charytatywny dla dzieci z domów dziecka”

Na wszelkie darowizny czekamy do 15 stycznia 2010 r., potem zostaną one przekazane na zorganizowanie dzieciom z Domów Dziecka w: Domaszkowie, Kłodzku, Nowej Rudzie pełnego wrażeń wyjazdu podczas ferii zimowych.
Sprawmy wspólnie, aby ten kolędowy wieczór
przyniósł uśmiech na twarzach najmłodszych!
                                                                                                                    

Organizator: Starostwo Powiatowe w Kłodzku