PROGRAM:

”Kolędowe Pejzaże”
Koncert Kolęd Polskich
   
1. Uwertura Świąteczna
v Wilia Pastorałka (poezja)
2. Wśród Nocnej Ciszy
3. Anioł Pasterzom Mówił
4. Dzisiaj w Betlejem
5. Przybieżeli do Betlejem
v Gwiazda (poezja)
6. O Gwiazdo Betlejemska
7. W Żłobie Leży
v Nie było miejsca dla Ciebie (poezja)
8. Mizerna Cicha Stajenka Licha 
9. Jezus Malusieńki
v Wieczór Wigilijny (poezja)
10. Jest Taki Wieczór
11. Cicho Wszędzie
12. Hymn do Miłości


Wykonawca  -  zespół  ”The Wellness Sound” w składzie:

v Monika Wiśniowska – vocal
v Marek Dygdała – vocal
v Tomasz Basel – fortepian
v Piotr Sypień – kontrabas
     

„Kolędowe Pejzaże” – to nowy program zespołu "The Wellness Sound", przygotowany specjalnie z myślą o nastającym co roku czasie Świąt Bożego Narodzenia.

         Na koncert składa się dwanaście  polskich kolęd przeplecionych strofami poetyckimi. Kolędy, które usłyszymy oprócz tego, że są osobnymi utworami, stanowią pewnego rodzaju opowieść w której zawarte są radość, zaduma ale też tęsknoty i smutki, a wszystko utrzymane w duchu Polskich Świąt.
Aby oddać ten niepowtarzalny klimat, zastosowano charakterystyczne polskie style muzyczne, dzięki czemu program pomimo swojej innowacyjności jest ciepły w klimacie, przyjazny i miły w odbiorze.

       Pomysłodawcą  formacji jest  Marek Dygdała – solista renomowanego wrocławskiego zespołu Spirituals Singers Band.Opiekę muzyczną i techniczną nad całością projektu sprawuje Tomasz Basel.
         Soliści zespołu „The Wellness Sound” specjalizują się w śpiewaniu standardów jazzowych i rozrywkowych, ale nie stronią też od innych gatunków muzycznych -zasłynęli ze znakomitego wykonania koncertu kolęd polskich.