Zapraszamy do oddania głosu na stronę Lądka-Zdroju www.ladek.pl

PLEBISCYT  na  NAJLEPSZĄ  SAMORZĄDOWĄ 
STRONĘ  INTERNETOWĄ ZIEMI KŁODZKIEJ
/edycja  -  2011/

Internetowe strony są istotnym elementem współczesnej informacji oraz promocji. Czy spełniają jednak nasze oczekiwania i wymagania? Czy znajdujemy w nich aktualną i pełną informację?  Czy pomagają nam np. w turystycznym odkrywaniu Ziemi Kłodzkiej?
Na pierwszy ogień proponujemy  SAMORZĄDOWE  STRONY  INTERNETOWE  poszczególnych miast i gmin Ziemi Kłodzkiej.  W sezonie letnim wybierzemy z kolei najlepszą turystyczną stronę kłodzkiego regionu.
To już trzecia edycja naszego plebiscytu.  Na każdą edycję napływają dziesiątki oddanych głosów. Najwięcej z kłodzkiego regionu,  ale i całego Dolnego Śląska. Druga połowa to głosy z całej niemal Polski oraz głosy naszych zagranicznych internautów. To oni szukają na tych stronach gł. informacji o walorach i turystycznych aspektach danej miejscowości czy gminy. Czy samorządy właściwie wykorzystują możliwości które daje internet?  Czy ich strony łączą w sobie element lokalnego przekaźnika z elementem promocji swojego terenu?  Na te i inne pytania niech odpowiedzą już sami czytelnicy.
Dla najlepszej przewidujemy „INTERNETOWĄ RÓŻĘ  KŁODZKĄ”, portalowe dyplomy otrzymają również laureaci pierwszych miejsc.  Najlepsze strony mają ponadto zapewnioną stałą promocję i reklamę w naszym portalu.
ZAPRASZAMY do GŁOSOWANIA. Wybierzmy wspólnie najlepszą samorządową stronę internetową Ziemi Kłodzkiej.
Swój głos można oddać na stronach  PORTALU – ZIEMIA KŁODZKA  /www.ziemiaklodzka.pl/. Oczekujemy również na same wypowiedzi, sugestie i uwagi w tym temacie.
Głosowanie rozpoczynamy z dniem 1 marca 2011 r. Głosujemy do końca maja br. Wypowiedzi nadsyłamy na adres:  biuro@ziemiaklodzka.pl  z dopiskiem „plebiscyt”. Wśród głosujących rozlosujemy książkowe upominki.
PATRONAT HONOROWY nad plebiscytem objął Wicestarosta Kłodzki Pan Adam Łącki. PATRONAT MEDIALNY objęła natomiast redakcja „WROCŁAWIANINA” , „Gazety Prowincjonalnej BRAMA” oraz TELEWIZJA SUDECKA .
                               

JANUSZ PUSZCZEWICZ

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA LĄDEK-ZDRÓJ

ziemia kłodzka.jpeg