Lądczanin w zwycięskim teamie

Brązowy medal wywalczyła reprezentacja Polski kadetów w turnieju Slovak Kadet Open 04-6.11.2011 r., w której wystąpił mieszkaniec Lądka Zdroju Adrian Dugiel.

Powołanie dla bliźniaczek z Lądka Zdroju

30.10.2011.
Miło nam poinformować, że Anna i Katarzyna Węgrzyn z Lądka Zdroju zostały powołane przez Polski Związek Tenisa Stołowego na turniej Slovak Cadet Open, który odbędzie się w dniach 04-06.11.2011r. w Bratysławie. Fakt ten zasługuje na uznanie ze względu na to, że bliźniaczki urodziły się w 2001 roku i występują jeszcze w kategorii żaczek. Dziewczynki w ostatnim czasie znakomicie wypadły podczas I OTK Młodziczek, w którym zajęły 2 (Ania) i 4 (Kasia) miejsce, czym jak widać zyskały uznanie w oczach trenerów reprezentacji.
Zawodniczkom oraz trenerowi Leszkowi Kawie gratulujemy i życzymy udanego debiutu na zawodach tej rangi.
Oprócz sióstr Węgrzyn nasz kraj reprezentować będą w Slovak Cadet Open jeszcze trójka dolnoślązaków: Adrian Dugiel z Lądka Zdroju,  Paulina Knyszewska i Marta Chrabąszcz

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LĄDEK ZDRÓJ
Ogłasza nabór do sekcji tenisa stołowego
Zapraszamy chętnych: chłopców i dziewczęta szkoły podstawowej
 ( także klas 0 i I – III ).
Zapisy od miesiąca 4 listopada 2011 w każdy poniedziałek i środę w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Lądku Zdroju w godz. Od 15- tej do 16- tej u trenera Pana Leszka Kawy.
Dla młodych zawodników posiadamy robota do nauki gry w tenisa stołowego
ZAPRASZAMY !!!