NOWY TERMIN NADSYŁANIA PRAC DO KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ WYCIECZKĘ JAKIEJ NIE ZNAMY Z TERENU LGD - 8 LISTOPADA 2013 r.
 
Fundacja Kłodzka Wstęga Sudetów – Lokalna Grupa Działania zaprasza wszystkich mieszkańców LGD - wędrowców, miłośników pieszych i rowerowych wycieczek do udziału w konkursie  „Na najciekawszą wycieczkę jakiej nie znamy z terenu Lokalnej Grupy Działania”.
 
Przewędrowałeś teren Lokalnej Grupy Działania pieszo lub rowerem? Mieszkasz w fajnym, ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Jest tam pięknie i wyjątkowo, ale wie o tym niewiele osób? Pokaż nam urok i niepowtarzalny klimat naszych lokalnych krajobrazów. Opowiedz nam historię związaną z miejscami, do których warto wracać na terenie naszej LGD i stwórz razem z nami niepowtarzalny przewodnik, jakiego do tej pory nie było.
 
Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania mieszkańców z obszarów Lokalnej Grupy Działania - Kłodzka Wstęga Sudetów (Gmina Kłodzko, Gmina Lewin Kłodzki, Gmina Bystrzyca Kłodzka, Gmina Lądek Zdrój, Gmina Międzylesie, Gmina Radków, Gmina Stronie Śląskie, Gmina Szczytna) miejscami, obiektami, historiami, które ich otaczają, które nie są znane, a mogą być wyjątkową atrakcją turystyczną.
 
Konkurs również ma na celu promowanie obszarów LGD Kłodzka Wstęga Sudetów jako ciekawych turystycznie poprzez miejsca, obiekty, a także historie i anegdoty, których nie poznamy i nie odkryjemy dzięki typowym przewodnikom.
 
Dodatowe informacje dostępne na stronie organizatórów  www.kws.org.pl w zakładce konkursy.

PDFPlakat - konkurs na najciekawszą wycieczkę.pdf