ladek_p.jpeg

      Od kilku lat staramy się budować pozytywny wizerunek Lądka-Zdrój. Prowadzimy przemyślane działania promocyjne, w których pokazujemy, że Lądek jest miejscem  wyjątkowym i warto tu przyjechać na kurację i wypoczynek. Coraz częściej jesteśmy obecni w mediach: telewizji, radio, prasie i staramy się wspierać naszych przedsiębiorców pobudzając ruch turystyczny. Doskonale rozumiemy jak ważna jest dla Lądka promocja, dlatego realizujemy aż pięć projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej poświęconych promocji i poprawie infrastruktury turystycznej. Z pozyskanych środków odnawiamy szlaki turystyczne, powstają nowe tablice, foldery, mapy itp. Mamy pozytywne wyniki naszych działań, jesteśmy coraz lepiej odbierani i oceniani przez ludzi z zewnątrz. 

Dyplom_LSP.jpeg

      We wrześniu wygraliśmy ogólnopolski konkurs na Letnią Stolicę Polski. Konkurs zorganizowała grupa wydawnicza Polska Press skupiająca największe dzienniki regionalne w Polsce. Czytelnicy w całym kraju oceniali miejscowości i głosowali na najlepsze z nich.

     Dziękujemy wszystkim, którzy kibicowali nam i głosowali na nasz kurort. Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie jest powodem do dumy dla wszystkich mieszkańców naszej gminy, możemy czuć się wyróżnieni, bowiem na co dzień mieszkamy w wyjątkowym miejscu  - Letniej Stolicy Polski!


     Radosław Pasionek