Gmina Lądek Zdrój już po raz VI przeprowadziła bezpłatne szkolenie w zakresie podstawowej obsługi komputera. Szkolenie skierowane było do pracujących osób dorosłych, zamieszkujących na obszarze Gminy Lądek Zdrój.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Środki na realizację projektu zostały przyznane przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki w ramach działania 2.1 ZPORR „Rozwój umiejętności powiązanych z potrzebami regionalnego rynku pracy i możliwościami kształcenia ustawicznego w regionie”.        

Do tej pory zostało przeszkolone a tym samym podniosło kwalifikacje  75 osób-mieszkańców Lądka Zdroju. Docelowo zaplanowane jest przeszkolenie 112 osób. Kolejne cykle odbędą się w lutym i kwietniu 2008.   
Osoby zanteresowane podniesieniem kwalifikacji w zakresie  podstawowej obsługi komputera prosimy o kontakt z Gminnym Centrum Informacji, przy ul. Rynek 1, nr. tel. 074 8146 482, mail: gci@ladek.pl.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniem na luty 2008 nie ma już miejsc. Zapraszamy do wzięcia udziału w  kwietniu 2008.


DSC07505.jpeg

Dorota Kondracka
Gminne Centrum Informacji w Lądku Zdroju