Klub Rowerowy im. Marianny Orańskiej oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju

Zaprasza wszystkich serdecznie na pierwszą edycję Gry Terenowej pn. "Wędrownik Lądecki" w tym roku spotykamy się na trasie Lądek Zdrój - Stójków - Kąty Bystrzyckie - Radochów - Konradów.

Zabawa rozpocznie się o godz. 10.00 na lądeckim Rynku, a zakończy na II Dożynkach Turystycznych w Konradowie, gdzie od godz. 17.00 będziemy oczekiwać wędrowców i rozdawać nagrody. Później wszyscy będą mogli uczestniczyć w zabawie, a przewidziane atrakcje to m.in. paintball, samochody terenowe, loteria fantowa, konkursy o tematyce podróżniczej, a po zmroku pokaz filmów podróżniczych oraz zabawa taneczna.

Regulamin dla uczestników  
 
Gra "Wędrownik Lądecki" polega na przejściu bądź przejechaniu wyznaczonej trasy i rozwiązaniu, zagadek opisanych na mapie. Uczestnicy mogą pokonać trasę gry pieszo lub rowerem w zależności od upodobań. Minimalna ilość punktów uprawniająca do otrzymania dyplomu Wędrownika Lądeckiego to 5. Dodatkowe punkty można zdobyć za rozwiązanie 3 zadań specjalnie premiowanych oznaczonych słowem "bonus". Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni stosownie do zdobytych punktów.
Życzymy dobrej zabawy i do zobaczenia na trasie.
 
  1. Gra terenowa "Wędrownik Lądecki" odbędzie się bez względu na pogodę w dniu 9 sierpnia 2008 r.
  2. Miejsce startu - Rynek w Lądka Zdroju - tam uczestnicy otrzymają mapy i arkusze z zadaniami. Uczestnicy, którzy otrzymają mapy gry w miejscach poza Lądkiem mogą przystąpić do niej z każdego wygodnego punktu trasy.
  3. Organizator: Klub Rowerowy im. Marianny Orańskiej w Lądku Zdroju, tel. kontaktowy: 663 122 051 oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju, tel. (074) 8146 562
  4. Uczestnicy biorą udział w grze terenowej na własną odpowiedzialność, a osoby małoletnie tylko pod opieką dorosłych.
  5. Uczestnictwo w grze jest nieodpłatne.
  6. Każdy uczestnik, który stawi się na mecie (w Konradowie, plac wiejski, od godz. 17.00) w dniu 9 sierpnia 2008 r. z rozwiązaniami za conajmniej 5 pkt. otrzyma Dyplom uczestnika gry terenowej Wędrownik Lądecki.
  7. Wszystkie rozwiązania będą sprawdzane i punktowane przez organizatora, a nagrody przyznawane zostaną stosownie do punktacji.

Serdecznie zapraszamy do zabawy mieszkańców regionu oraz turystów przebywających na wypoczynku.