mft-2015-1.jpeg

logotyp_patronat_przew_sejmiku+.jpeg

W dniach 6-11 lipca 2015 r. w Lądku-Zdroju odbędzie się XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca - Lądeckiego Lata Baletowego. Wielbicieli warsztatów tanecznych zapraszamy do udziału w zajęciach z ponad 30 technik tańca, prowadzonych przez wybitnych pedagogów z całego świata. Zajęcia kierowane są zarówno do osób pragnących rozwijać swoje umiejętności taneczne, ale również do tych, dla których taniec jest tylko formą relaksu i zabawy. Festiwal jest organizowany w najstarszym polskim kurorcie, Lądku-Zdroju, dzięki czemu wszyscy, którzy przyjadą w tym terminie do uzdrowiska mogą nie tylko uczestniczyć w zajęciach warsztatowych i bogatym programie artystycznym, ale również wypocząć korzystając z relaksujących zabiegów, odnowy biologicznej i dobrodziejstw górskiego klimatu.

Oprócz warsztatów taneczno-choreograficznych, podczas festiwalu odbywają się codzienne wieczorne prezentacje teatrów tańca  i plastyki ruchu z całego świata, Nocne z Muzyką i Tańcem Koncert „Dzieci Dzieciom”, Wieczór Finałowy „Lądek Miastem tancerzy” oraz spotkania z artystami. Aby umożliwić uczestnictwo w warsztatach rodzicom przyjeżdżający na festiwal ze swoimi pociechami uruchamiamy bezpłatne Przedszkole Festiwalowe, w którym pod opieką naszego animatora można zostawić dzieci na czas trwania warsztatów. W naszej ofercie posiadamy specjalną propozycję dla grup zorganizowanych ze szkół, ośrodków kultury, sekcji tanecznych i szkół tańca. Promocją objęte są również warsztaty dla dzieci i młodzieży, których koszt wynosi 150 zł/technika.

Miło nam poinformować,że Przewodnicząca Sejmiku Województwa Dolnoślaskiego Pani Barbara Zdrojewska objęła Honorowym Patronatem Międzynarodowy Festiwal Tańca XVII Lądeckie Lato Baletowe.

plakat-mft-2015-net.jpeg

Szczegółowe informacje oraz cennik na stronie: www.festiwaltanca.ladek.pl

Organizator wydarzenia: Centrum Kultury i Rekreacji, 57-540, Lądek-Zdrój, pl. Staromłyński 5, tel. 74 8146 562 mail: .