Click to listen highlighted text!

Atrakcyjne działki w gminie partnerskiej Wicko

Marzy ci się działka blisko morza? Zachęcamy do zapoznania się z ofertami działek na sprzedaż w gminie partnerskiej Wicko.

I. Oferta na sprzedaż działek w Nowęcinie:

Na sprzedaż działki położone w części osiedlowej miejscowości – Nowęcin – w sąsiedztwie miasta Łeby, w odległości 1,0 km od Jeziora Sarbsko. Działki położone są w obrębie Nowęcin – w części północno-zachodniej od ulicy Łebskiej, objęte Księga Wieczystą Nr SL1L/00000232/8, przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalno-pensjonatową i zabudowę usług turystycznych, nie uzbrojone. Największym zainteresowaniem wśród turystów od wielu lat cieszą się domki rekreacyjne lub niewielkie kompleksy. Dlatego zmodernizowane, prywatne nieruchomości udostępnione do wynajmowania cieszą się niezwykłą popularnością.

Dojazd do działek jest w postaci drogi utwardzonej.

Link do ulotki: https://issuu.com/magdalena.wojcik/docs/ulotka_now_cin_1

 

II. Oferta na działki położone w obrębie Nowęcin:

 

Działki przy ulicy Polanki, objęte Księgą Wieczysta Nr SL1L/00015023/8, przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalno-pensjonatową, uzbrojone.

Działki położone w części osiedlowej miejscowości Nowęcin – w sąsiedztwie miasta Łeby, w odległości 1,0 km od Jeziora Sarbsko.

Załącznik PDF:

Mapa Nowęcin osiedle Polanki

 

——————————————————————————————————————————————————————————————————-Kontakt

Urząd Gminy w Wicku

  1. Słupska 9

84-352 Wicko

tel. 598 611 182/183

e-mail: ug@wicko.pl
powiększanie czcionki
włącz kontrast
Click to listen highlighted text!