Click to listen highlighted text!

Dotacje dla Przedsiębiorców

Nawet 85% dotacji do projektu dla przedsiębiorcy, czyli do 23 tys. zł, przy 15% wkładzie własnym, można otrzymać na rozwój firmy. Wnioski o te pieniądze przyjmuje inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości we Wrocławiu. I mogą o nie staraćsię przedsiębiorcy z okolic Kłodzka, Ząbkowic i Dzierżoniowa.

Granty mogą być przeznaczone m.in. na sfinansowanie biznesplanu, strategii rozwoju przedsiębiorstwa,stworzenie nowego modelu biznesowego, czy poszukiwanie zewnętrznych źródeł finansowania np. dotacji, kredytów, pożyczek. Przedsiębiorca może także wykorzystać pieniądze na poszukiwanie nowych inwestorów. Ten wachlarz możliwości jest dość szeroki– informuje Anna Ziarko, kierownik ds. rozwoju w inQUBE Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Grant na doradztwo, który ma ułatwić rozwój firm, skierowany jest do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które zatrudniają do 250 pracowników. A same wnioski nie są skomplikowane – twierdzą specjaliści.

Na każdym kroku realizacji projektu, pracownicy inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości pomagają w wypełnieniu dokumentacji. Informacji można zasięgnąć telefonicznie (71 36 80 858, 71 36 90 681), przez e-mail (uip@ue.wroc.pl) lub osobiście (w siedzibie inQUBE w budynku biblioteki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu) lub ze strony internetowej inqube.pl.

Uwaga! Szczegółowe informacje o dotacji na doradztwo, przedsiębiorcy mogą poznaćpodczas spotkania-warsztatów, które przy wsparciu Starosty Kłodzkiego – zaplanowaliśmy na wtorek, 12 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kłodzku, ul. Stefana Okrzei 1, I piętro, pokój nr 109; od godz. 12.00.

Zapisy na spotkanie i szczegółowa informacja pod linkiem:

http://inqube.pl/index.php/event/spotkanie-warsztaty-w-klodzko/

kontakt:

Rafał Sterczyński

rafal.sterczynski@ue.wroc.pl
powiększanie czcionki
włącz kontrast
Click to listen highlighted text!