Click to listen highlighted text!

Działania zrealizowane w ramach BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2019

                                         Opis działań zrealizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019

 

  1. Zbudowano wiatę edukacyjną drewnianą pn. „EkoStacja” na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Lądku- Zdroju. W roku 2020 w ramach Budżetu Obywatelskiego zostanie wybrukowany teren wiaty oraz zostaną zakupione ławostoły edukacyjne.
  2. Doposażono wiejski plac zabaw w Radochowie w regulamin, huśtawkę zwaną bocianim gniazdem oraz zestaw zabawowy składający się ze zjeżdżalni, mostu, ścianki wspinaczkowej, drabinek i wieży.
  3. Przy wiacie sołeckiej we wsi Stójków na placu zamontowano dwa urządzenia do ćwiczeń wioślarza i orbitrek oraz regulamin siłowni.
  4. Zabudowano wiatę wiejską drewnianą ścianami z plandeki we wsi Wójtówka oraz zakupiono parasol grzewczy i promiennik gazowy.
  5. Kupiono do świetlicy wiejskiej w Skrzynce stół stalowy z półką ze zlewem 2-komorowym, taboret gazowy pojedynczy, patelnie elektryczną, kuchnię gazową   6-palnikową, okap przyścienny skrzyniowy wyciągowy z oświetleniem.
  1. Na placu sołeckim w Lutyni „Gościniec Lutyński” zamontowano grillo – wędzarnię ogrodową oraz altanę.
  2. Doposażono plac zabaw w Kątach Bystrzyckich w huśtawkę bocianie gniazdo, bujak osiołki, kwiatek do gry w piłkę oraz regulamin. Zamontowano dwa urządzenia do ćwiczeń podwójnego biegacza i jeźdźca oraz regulamin.
  3. Zwiększono atrakcyjność szlaków w gminie w ramach zadania „Nie zgub się na trasie” zamontowano 11 tablic informacyjnych, 12 kierunkowskazów oraz 5 ławek betonowych typu antywandal.

9. Wykonano projekt budowlano-wykonawczy dla zadania inwestycyjnego „Rewitalizacja Kaplicy grobowej Rodziny von Schutter”.

  1. Zakupiono gont bitumiczny i elementy więźby dachowej, które zostaną wykorzystane do realizacji zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego w 2020 roku pn. „Stworzenie i zagospodarowanie wewnętrznego podwórza w bezpośrednim sąsiedztwie wiaty sołeckiej etap II” – wieś Orłowiec.

 

 

 
powiększanie czcionki
włącz kontrast
Click to listen highlighted text!