Fotowoltaika dla firm od PGNiG

PGNiG Obrót Detaliczny uruchomiło ofertę rozwiązań fotowoltaicznych dla firm. Oferta pod nazwą „Fotowoltaika dla firm”, obejmuje między innymi kompleksową realizację inwestycji wraz z doradztwem w zakresie doboru technologii i sposobów finansowania oraz przyłączeniem do sieci i serwisem (tzw. instalacja „pod klucz”).
Dzięki współpracy z firmą Corab, największym polskim producentem systemów fotowoltaicznych, PGNIG może zapewnić klientom nie tylko najwyższą jakość i bezpieczeństwo ale również bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Zastosowanie fotowoltaiki w firmie pozwala na obniżenie rachunków, pozyskiwanie czystej energii oraz na ograniczenia skutków wahań cen energii. Nowoczesne systemy fotowoltaiczne są wydajne i przystępne cenowo, gwarantują również krótki czas zwrotu z inwestycji. Fotowoltaika to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Jest wygodne, trwałe i bezpieczne, a równocześnie przyczynia się do poprawy środowiska naturalnego.

Dążymy do uzyskania korzystnej dla klientów synergii w obszarze komplementarnych do gazu ziemnego rozwiązań energetycznych. Z tego względu zdecydowaliśmy się na promocję czystej energii słonecznej. Pozyskanie do współpracy doświadczonych i sprawdzonych na rynku partnerów pozwoli nam na oferowanie kompleksowej usługi – podkreśla Henryk Mucha, Prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Oferta „Fotowoltaika dla firm” jest dedykowana zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów PGNiG Obrót Detaliczny. W ramach usługi, klienci zainteresowani korzystaniem z energii fotowoltaicznej, będą mogli liczyć między innymi na indywidualny dobór rozwiązania wraz z wymiarowaniem i instalacją. Montaż instalacji fotowoltaicznej, przyłączenie do sieci elektroenergetycznej i uruchomienie będzie realizowane przez największego polskiego producenta systemów fotowoltaicznych, firmę Corab.

Klienci mogą również liczyć na atrakcyjną ofertę finansowania komercyjnego. Na każdym etapie procesu sprzedażowego i inwestycyjnego wsparcia udzielał będzie dedykowany opiekun Klienta ze strony PGNiG Obrót Detaliczny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:
www.pgnig.pl/fotowoltaika
fotowoltaika@pgnig.pl
665 612 087

Więcej informacji udziela:
Łukasz Krajnow
Kierownik ds. innowacji
PGNiG Obrót Detaliczny
tel. 885-921-048

lukasz.krajnow@pgnig.pl

***
PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. jest liderem sprzedaży na rynku gazu ziemnego w Polsce. Obsługuje blisko 7 mln klientów, gospodarstw domowych oraz przedsiębiorców, wśród których są zarówno duże, średnie i mniejsze firmy. Spółka specjalizuje się w sprzedaży: gazu ziemnego (wysokometanowego i zaazotowanego), energii elektrycznej, sprężonego gazu ziemnego (CNG) oraz skroplonego gazu ziemnego (LNG).
powiększanie czcionki
włącz kontrast