Click to listen highlighted text!

Fotowoltaika dla firm od PGNiG

PGNiG Obrót Detaliczny uruchomiło ofertę rozwiązań fotowoltaicznych dla firm. Oferta pod nazwą „Fotowoltaika dla firm”, obejmuje między innymi kompleksową realizację inwestycji wraz z doradztwem w zakresie doboru technologii i sposobów finansowania oraz przyłączeniem do sieci i serwisem (tzw. instalacja „pod klucz”).
Dzięki współpracy z firmą Corab, największym polskim producentem systemów fotowoltaicznych, PGNIG może zapewnić klientom nie tylko najwyższą jakość i bezpieczeństwo ale również bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Zastosowanie fotowoltaiki w firmie pozwala na obniżenie rachunków, pozyskiwanie czystej energii oraz na ograniczenia skutków wahań cen energii. Nowoczesne systemy fotowoltaiczne są wydajne i przystępne cenowo, gwarantują również krótki czas zwrotu z inwestycji. Fotowoltaika to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Jest wygodne, trwałe i bezpieczne, a równocześnie przyczynia się do poprawy środowiska naturalnego.

Dążymy do uzyskania korzystnej dla klientów synergii w obszarze komplementarnych do gazu ziemnego rozwiązań energetycznych. Z tego względu zdecydowaliśmy się na promocję czystej energii słonecznej. Pozyskanie do współpracy doświadczonych i sprawdzonych na rynku partnerów pozwoli nam na oferowanie kompleksowej usługi – podkreśla Henryk Mucha, Prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Oferta „Fotowoltaika dla firm” jest dedykowana zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów PGNiG Obrót Detaliczny. W ramach usługi, klienci zainteresowani korzystaniem z energii fotowoltaicznej, będą mogli liczyć między innymi na indywidualny dobór rozwiązania wraz z wymiarowaniem i instalacją. Montaż instalacji fotowoltaicznej, przyłączenie do sieci elektroenergetycznej i uruchomienie będzie realizowane przez największego polskiego producenta systemów fotowoltaicznych, firmę Corab.

Klienci mogą również liczyć na atrakcyjną ofertę finansowania komercyjnego. Na każdym etapie procesu sprzedażowego i inwestycyjnego wsparcia udzielał będzie dedykowany opiekun Klienta ze strony PGNiG Obrót Detaliczny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:
www.pgnig.pl/fotowoltaika
fotowoltaika@pgnig.pl
665 612 087

Więcej informacji udziela:
Łukasz Krajnow
Kierownik ds. innowacji
PGNiG Obrót Detaliczny
tel. 885-921-048

lukasz.krajnow@pgnig.pl

***
PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. jest liderem sprzedaży na rynku gazu ziemnego w Polsce. Obsługuje blisko 7 mln klientów, gospodarstw domowych oraz przedsiębiorców, wśród których są zarówno duże, średnie i mniejsze firmy. Spółka specjalizuje się w sprzedaży: gazu ziemnego (wysokometanowego i zaazotowanego), energii elektrycznej, sprężonego gazu ziemnego (CNG) oraz skroplonego gazu ziemnego (LNG).
powiększanie czcionki
włącz kontrast
Click to listen highlighted text!