Click to listen highlighted text!

#hot16challenge2 Burmistrza Lądka-Zdroju Romana Kaczmarczyka

Burmistrz Lądka-Zdroju Roman Kaczmarczyk nie dał za wygraną i przyjął wyzwanie #hot16challenge2 od Burmistrza Rychwała Stefana Dziamary. Zaprosił do współpracy lądczan, którzy pobawili się nieco dłużej w stworzenie clipu.

Obok wsparcia Siepomaga.pl wszyscy biorący udział w zabawie po prostu chcieli się pochwalić Lądkiem-Zdrojem!

Oto oni: Bartłomiej Hudziec, Krzysztof Mossakowski, Tomasz Pawlęga, Agnieszka Mozer, Oskar Stolarski, Karolina Sierakowska, Monika Słonecka, Konrad Jaworski.

Zapraszamy do oglądania, a przede wszystkim wspierania akcji na: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Akcja muzyczna Hot16challenge to wyzwanie – każdy w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejne osoby.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem.

Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – „Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network.

Co ważne, pomóc może każdy. Organizatorzy do udziału w akcji zapraszają i zachęcającą zarówno nominowanych, jak i słuchaczy. Do tej pory udało się zebrać już ponad 3 miliony złotych. Akcja znacznie przerosła więc oczekiwania organizatorów, bowiem jej celem było zebranie miliona  złotych. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Pomagajmy!

P.S. Burmistrz Lądka-Zdroju do udziału w tym wydarzeniu wskazał burmistrzów: Dusznik-Zdroju – Piotra Lewandowskiego, Polanicy-Zdroju – Mateusza Jellina i Szczytnej – Jerzego Króla. Życzymy powodzenia!
powiększanie czcionki
włącz kontrast
Click to listen highlighted text!