Click to listen highlighted text!

Wznowienie zajęć na Orliku

Szanowni mieszkańcy,

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów Poz. 792 z dnia 2 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii uprzejmie informujemy, że od 11 maja 2020r. zostają wznowione zajęcia z Lokalnymi Animatorami Sportu na Orliku przy ul. Polnej 2 w Lądku-Zdroju.

 

Ze względu na panującą sytuację oraz obowiązek nauczania zdalnego dzieci i młodzieży zajęcia na orliku będą odbywać się nie wcześniej niż od godziny 15.00

Wszelkie informacje na temat harmonogramu i rodzaju zajęć znajdziecie Państwo na stronie www.facebook.com/orlikladek/ lub pod nr tel 516 177 231.

 

Prosimy o zapoznanie się z kilkoma wytycznymi:

1. Na stadionach sportowych,boiskach ( w tym szkolnych,wielofunkcyjnych,typu Orlik) w tym samym czasie może przebywać nie więcej niż 6 osób i 1 trener korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi.

2. Animatorzy będą weryfikować liczbę osób z korzystających z obiektu lub sprzętu w trakcie prowadzonych zajęć.

3. Osobom korzystającym z obiektu wyłączona zostaje możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego (nie dotyczy toalety)

4. Zostaną zapewnione osobom korzystającym z obiektu lub sprzętu środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego

5. Animatorzy prowadzący zajęcia będą odpowiedzialni za dezynfekcję urządzeń oraz sprzętu sportowego po każdym użyciu i po każdej grupie korzystającej.

6. Zostaną zapewnione odstępy pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi grupami korzystających lub w inny sposób ograniczony zostanie kontakt pomiędzy grupami.

7. Dodatkowo prosimy rodziców o wypełnienie oświadczenia zamieszczonego poniżej i przekazaniu animatorom ( oświadczenia dostępne będą również w formie papierowej u animatorów w trakcie zajęć)

        Orlik-oświadczenie_rodzica 

 

 

Jednocześnie apelujemy o zachowanie dystansu społecznego oraz o przestrzeganiu obowiązku zasłaniania twarzy w momencie dotarcia na dany obiekt (natomiast przebywając na boisku nie ma obowiązku zasłaniania twarzy).

Pamiętajmy o dezynfekcji rak wchodząc oraz opuszczając obiekt.

 

 

 
powiększanie czcionki
włącz kontrast
Click to listen highlighted text!