Click to listen highlighted text!

ODWOŁANE!!! – Zimowy Zlot Caravaningowy Camp & Ski

UWAGA!!!

Ze względu na brak pokrywy śnieżnej organizator Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa podjęło decyzję o odwołaniu wydarzenia
Camp and Ski.

Nie mniej jednak  zapraszamy na koncert zespołu Mnihu i Elzet, który bez zmian odbędzie się w Inkubatorze Przedsiębiorczości o godz. 16.00.

W imieniu organizatorów serdecznie przepraszamy.

 

 

 

W dniach 27.02 – 1.03.2020  odbędzie się Ogólnopolski Zlot Karawaningowy o nazwie Camp and Ski organizowany przez Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa.

 

Przy współpracy z Gminą Lądek-Zdrój uczestnicy wydarzenia a także mieszkańcy będą mogli skorzystać z przygotowanego na tą okoliczność spotkania w Inkubatorze Przedsiębiorczości, które zaplanowane zostało na sobotę 29 lutego 2020 o godzinie 12.00.

Spotkanie będzie dotyczyć poruszenia tematów pasji do karawaningu jak i zamiłowaniu do narciarstwa.

Z tej okazji będziemy mogli posłuchać wystąpień osób związanych bardzo mocno z karawaningiem – Państwo Teresa i Andrzej Walczak oraz Michał Nalepa , natomiast o pasji do narciarstwa  opowiedzą Pani Karolina Riemen- Żerebecka (złota medalistka mistrzostw Polski, olimpijka Vancouver 2010, Soczi 2014) oraz Pan Tomasz Żerebecki  (szkoleniowiec kadry Czech i Australii w skicrossie, były kierowca rajdowy).

Dodatkowo dla uczestników udostępniona zostanie do obejrzenia wystawa zdjęć poświęcona wybitnemu kierowcy rajdowemu Panu Marianowi Bublewiczowi              a także wystawa pamiątkowych zdjęć Pana Sobiesława Zasady.

 Tuż po zakończeniu wystąpień na uczestników będzie czekał  występ lokalnego zespołu Mnihu i Elzet, a przed Inkubatorem będzie można spróbować potraw przygotowanych przez specjalnie zaproszone na tą okoliczność FOODTRUCKI.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału.

Wstęp jest bezpłatny.
powiększanie czcionki
włącz kontrast
Click to listen highlighted text!