ODWOŁANE!!! – Zimowy Zlot Caravaningowy Camp & Ski

UWAGA!!!

Ze względu na brak pokrywy śnieżnej organizator Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa podjęło decyzję o odwołaniu wydarzenia
Camp and Ski.

Nie mniej jednak  zapraszamy na koncert zespołu Mnihu i Elzet, który bez zmian odbędzie się w Inkubatorze Przedsiębiorczości o godz. 16.00.

W imieniu organizatorów serdecznie przepraszamy.

 

 

 

W dniach 27.02 – 1.03.2020  odbędzie się Ogólnopolski Zlot Karawaningowy o nazwie Camp and Ski organizowany przez Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa.

 

Przy współpracy z Gminą Lądek-Zdrój uczestnicy wydarzenia a także mieszkańcy będą mogli skorzystać z przygotowanego na tą okoliczność spotkania w Inkubatorze Przedsiębiorczości, które zaplanowane zostało na sobotę 29 lutego 2020 o godzinie 12.00.

Spotkanie będzie dotyczyć poruszenia tematów pasji do karawaningu jak i zamiłowaniu do narciarstwa.

Z tej okazji będziemy mogli posłuchać wystąpień osób związanych bardzo mocno z karawaningiem – Państwo Teresa i Andrzej Walczak oraz Michał Nalepa , natomiast o pasji do narciarstwa  opowiedzą Pani Karolina Riemen- Żerebecka (złota medalistka mistrzostw Polski, olimpijka Vancouver 2010, Soczi 2014) oraz Pan Tomasz Żerebecki  (szkoleniowiec kadry Czech i Australii w skicrossie, były kierowca rajdowy).

Dodatkowo dla uczestników udostępniona zostanie do obejrzenia wystawa zdjęć poświęcona wybitnemu kierowcy rajdowemu Panu Marianowi Bublewiczowi              a także wystawa pamiątkowych zdjęć Pana Sobiesława Zasady.

 Tuż po zakończeniu wystąpień na uczestników będzie czekał  występ lokalnego zespołu Mnihu i Elzet, a przed Inkubatorem będzie można spróbować potraw przygotowanych przez specjalnie zaproszone na tą okoliczność FOODTRUCKI.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału.

Wstęp jest bezpłatny.
powiększanie czcionki
włącz kontrast