Każdy słyszał i każdy wie, że sytuacja po trzęsieniu ziemi w Turcji jest druzgocąca. Pomagamy przyjaciołom z zaprzyjaźnionych, tureckich organizacji pozarządowych działać w miejscach objętych katastrofą dla dobra lokalnych społeczności.
Za każdy przejaw empatii dla poszkodowanych już przesyłamy wyrazy naszej wdzięczności. Jeśli możecie i macie ochotę wesprzeć zrzutkę, link poniżej:
https://zrzutka.pl/5jexkr

Treść zbiórki:
Szanowni Państwo,
organizujemy zrzutkę na pomoc humanitarną dla ofiar serii ostatnich trzęsień ziemi w Turcji i Syrii. Sytuacja jest dramatyczna ponieważ żywioł spustoszył ogromny teren (aż 10 miast w samej południowej Turcji) a przez jego wielką siłę i setki fal wtórnych ogromna liczba ludzi została odcięta od świata, wody, prądu, gazu, bez dachu nad głową i ogrzewania przy minusowych temperaturach.
Wsparcie finansowe, którego Państwo udzielą trafi do zaprzyjaźnionych z nami tureckich organizacji pozarządowych (Ahbap), działających na przygranicznych terenach objętych katastrofą. Dzięki bieżącym informacjom organizacje te najlepiej orientują się w sytuacji i są w stanie udzielić niezbędnej pomocy. Każda wpłata, nie ważne czy duża, czy mała pomoże nam wesprzeć ludzi w piekielnie trudnej sytuacji. Wspólnie możemy uratować komuś życie – dosłownie!

Ogromnie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszym a przede wszystkim, naszych przyjaciół i współpracowników z tureckich organizacji pozarządowych, którzy działają dla dobra lokalnych społeczności.

Organizacje pozarządowe w Lądku-Zdroju oraz Gmina Lądek-Zdrój

Recommended Posts