Dziś – 2 maja 2023 r. –  odbędzie się symboliczne, uroczyste i oficjalne otwarcie platformy widokowej na Trojaku.
Rozpocznie się w samo południe, o 12:00, na szczycie góry:
  • symboliczne, ponieważ obiekt od minionego roku dostępny był dla turystów. Jego budowa (wraz z odbiorami) zakończyła się późną jesienią i po prostu nie było już okazji aby w dogodnych warunkach wspólnie radować się tą popularną inwestycją;
  • uroczyste, bowiem na tę chwilę przygotowaliśmy dla uczestników klimatyczny koncert zespołu “Ponad Chmurami” oraz turystyczny piknik pod szczytem (w przypadku niepogody zapraszamy na koncert do  Coffee Ride na terenie byłego dworca kolejowego PKP w Lądku-Zdroju, ul. Kolejowa 6 – prosimy śledzić komunikaty!).
Zapraszamy serdecznie!
Dla seniorów lub niepełnosprawnych, którym stopnie na platformę nie straszne ale nie mogą już samodzielnie wejść na górę, zostaną 2.05.2023r. podstawione o godz. 11.00 pod Zdrój “Wojciech” terenówki, których kierowcy postarają sie wwieźć takie osoby na szczyt. Ilość miejsc jest niestety bardzo ograniczona, podobnie jak możliwość kursowania (decydujący się muszą wiedzieć, że jadą w teren górski o zmiennej pogodzie i warunkach a transport powrotny przewidziany jest po części oficjalno-kulturalnej, która może potrwać nawet 3h…). Chęć transportu prosimy zgłaszać pod nr. tel. 531 959 591.

Recommended Posts