Uprzejmie informujemy, że w trosce o zachowanie indywidualnego charakteru spotkań on-line interesantów z Burmistrzem Lądka-Zdroju, spotkania te będą prowadzone poprzez facebook’owy komunikator Messenger przypisany pod funkcjonujący na Facebook’u profil pn.: “Burmistrz Lądka-Zdroju”.

Poprzez wyżej wymieniony komunikator mogą Państwo zgłaszać lub sygnalizować nurtujące Państwa sprawy lądeckiemu włodarzowi także poza wytyczonymi godzinami czatu on-line (czyli z reguły w każdy wtorek, w godz. 15:00 – 16:00). Będą one rozpatrywane przez Burmistrza Lądka-Zdroju na bieżąco – w miarę możliwości technicznych i czasowych – podczas kolejnych roboczych godzin pracy Urzędu Miasta i Gminy w Lądku-Zdroju.

Ten sposób komunikacji skierowany jest głównie do osób, które nie mogą osobiście przyjść lub przyjechać do lądeckiego ratusza. Wychodzimy więc naprzeciw wszystkim mieszkańcom gminy Lądek-Zdrój, jak i osobom z poza rejonu gminy, które on-line mogą porozmawiać i załatwić sprawę bezpośrednio (indywidualnie) z Burmistrzem Lądka-Zdroju.

Najbliższy czat on-line z Burmistrzem Lądka-Zdroju został zaplanowany na 31 Sierpnia 2021r – wtorek – w godz. 15:00 – 16:00 – Zapraszamy!

Recommended Posts