Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Wrocławska Rada Działalności Pożytku Publicznego zapraszają przedstawicielki i przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa Dolnośląskiego na spotkanie konsultacyjne dotyczące Programu Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027.

  1. Data: 21 lutego 2022 roku (poniedziałek)
  2. Godziny: 11.00 – 13.00
  3. Miejsce: platforma ZOOM – link do spotkania otrzymają Państwo droga mailową o godzinie 9.00 w poniedziałek (21.02.2022)
  4. Rejestracja: uczestnictwo w spotkaniu wezmą wyłącznie osoby, które wypełnia formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest pod adresem: https://docs.feds.rejestracja

Podczas spotkania przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przedstawią zagadnienia z projektowanego nowego programu (dokument dostępny jest TUTAJ)

Organizatorom wydarzenia zależy szczególnie na Państwa obecności – na opiniach i uwagach, które będą mogły mieć wpływ na kształt i zakres projektowanego unijnego wsparcia dla Dolnego Śląska. Organizacje pozarządowe są ważnymi partnerami w tej dyskusji!

Wszelkie informacje dotyczące projektu nowego programu znajdziecie Państwo pod adresem: www.rpo.dolnyslask.pl

Z wyrazami szacunku
Marta Michałowska

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych
Ul. Hugona Kołłątaja 31/1-2
50-004 Wrocław

www.dfop.org.pl
www.facebook.com/dfop.org

www.maleinicjatywy.pl
www.facebook.com/maleinicjatywy

www.wro-ngo.pl
www.facebook.com/KongresWroclawskichOrganizacjiPozarzadowych

www.malegranty.pl
www.facebook.com/DolnoslaskieMaleGranty 

www.facebook.com/centrumnaprzedmiesciu

Recommended Posts